Győri Atlétikai Club Győr város Magyar Antidopping csoport

Edzések helye: Olimpiai Sportpark

Szakosztályvezető: Petrahn Barbara +36 70 9400-038
Vezetőedző: Kiss Dániel +36 20 3327080
Utánpótlás vezető: Bogár Lilla +36 30 582 0545
     
Edző: Szalóki Richárd (közép és hosszútáv futás)
Időpont Helyszín
Hétfő 15:15-17:30 futófolyosó, pálya
Kedd 15:15-17:30 futófolyosó, pálya
Szerda 15:15-17:30 futófolyosó, pálya
Csütörtök 15:15-17:30 futófolyosó, pálya
Péntek 15:15-17:30 futófolyosó, pálya
Szombat 9:00-11:00 futófolyosó, pálya
     
Edző: Hollósi László (közép és hosszútáv futás)
Időpont Helyszín
Hétfő 15:15-17:30 futófolyosó, pálya
Kedd 15:15-17:30 futófolyosó, pálya
Szerda 15:15-17:30 futófolyosó, pálya
Csütörtök 15:15-17:30 futófolyosó, pálya
Péntek 15:15-17:30 futófolyosó, pálya
Szombat 9:00-11:00 futófolyosó, pálya
     
Edző: Németh Gyöngyi (gerelyhajítás)
Időpont Helyszín
Hétfő 15:00-17:00 bemelegítő pálya
Kedd 15:00-17:00 futófolyosó, konditerem
Szerda 15:00-17:00 bemelegítő pálya
Csütörtök 15:00-17:00 futófolyosó
Péntek 15:00-17:00 futófolyosó, konditerem
Szombat vagy vasárnap 10:00-12:00 bemelegítő pálya
     
Edző: Kiss Dániel (Súlylökés, diszkoszvetés)
Időpont Helyszín
Hétfő 15:00-17:30 bemelegítő pálya, futófolyosó, konditerem
Kedd 15:00-17:30 bemelegítő pálya, futófolyosó
Szerda 15:00-17:30 bemelegítő pálya, futófolyosó, konditerem
Csütörtök 15:00-17:30 bemelegítő pálya, futófolyosó, konditerem
Péntek 15:00-17:30 bemelegítő pálya, futófolyosó
Szombat     
Kéthetente hétköznap: 7:00-8:30 bemelegítő pálya, futófolyosó
     
Edző: Bogár Lilla,Bódis Kornél (újonc, serdülő csoport)
Időpont Helyszín
Hétfő 17:00-18:30 futófolyosó, pálya
Kedd 17:00-18:30 futófolyosó, pálya
Szerda 17:00-18:30 futófolyosó, pálya
Csütörtök 17:00-18:30 futófolyosó, pálya
Péntek 17:00-18:30 futófolyosó, pálya
     
Edző: Bogár Lilla (ugró,sprinter csoport)
Időpont Helyszín
Hétfő 15:00-17:00 futófolyosó, pálya, konditerem
Kedd 15:00-17:00 futófolyosó, pálya, konditerem
Szerda 15:00-17:00 futófolyosó, pálya, konditerem
Csütörtök 15:00-17:00 futófolyosó, pálya, konditerem
Péntek 15:00-17:00 futófolyosó, pálya, konditerem
     
Edző: Zajovics Kitti, Soltné Richter Éva (U9 és U11 korosztály)
Időpont Helyszín
Hétfő 17:00-18:00 futófolyosó, pálya
Kedd 17:00-18:00 futófolyosó, pálya
Szerda 17:00-18:00 futófolyosó, pálya
Csütörtök 17:00-18:00 futófolyosó, pálya
Péntek 17:00-18:00 futófolyosó, pálya
     
Edző: Sinkó Zsuzsa, Szilágyi József ( U13 korosztály)
Időpont Helyszín
Hétfő 17:00-18:00 futófolyosó, pálya
Kedd 17:00-18:00 futófolyosó, pálya
Szerda 17:00-18:00 futófolyosó, pálya
Csütörtök 17:00-18:00 futófolyosó, pálya
Péntek 17:00-18:00 futófolyosó, pálya

Partnerek

A Győri Atlétikai Club kiemelt partnerei és főbb támogatói.